Наш дитячий садок

Малюк приходить до дитячого садка…

Відразу перед нами, дорослими, виникає питання: що зробити, щоб наш дитячий садочок став для нього улюбленим, наповнений чудесами та перетвореннями, як зробити його життя в садочку цікавим?

Дошкільний навчальний заклад №2 с. Білки, Іршавського району, Закарпатської області – це маленький куточок з маленькими громадянами, теплий і по-домашньому затишний. Зранку наше приміщення наповнюється життєрадісними голосами дітей. Одні з них ще звикають до нової домівки, другі почуваються в ній впевнено, вільно, а треті готуються до вступу до школи. Історія нашого садочка почалася 1 серпня 1960-го року, коли за адресою: с.Білки, вул. Радянської Конституції, 148 – було збудовано одногруповий «Білки-Ковбасівський дитячий садок». Через 10 років будівельною бригадою сільського Соковинного заводу було побудовано ще одне приміщення. Сьогодні – це сучасний сільський двохгруповий дошкільний навчальний заклад №2 «Родзинка», в якому виховуються і навчаються 45 дошкільнят. Приміщення в нашому закладі яскраві, красиві, із різноманітними розвивальними середовищами. Обладнано музично-спортивну залу, кабінет завідувача паралельно з методичним, практичного психолога та медичної сестри.

Дошкільний навчальний заклад №2 забезпечено всім необхідним, сучасним, в ньому створені всі умови для повноцінного виховання і розвитку дітей. Відомо, що запропонувати дітям різноманітні матеріали, іграшки та створити умови – цього недостатньо. Важливо, наскільки комфортно буде почувати себе дитина в цьому предметному середовищі, чому і як її тут навчатимуть, чи захоче та зможе вона освоїти цей світ. Велика відповідальність в цьому лягає на плечі педагогів, які душею і серцем вболівають за мікроклімат в ДНЗ та за його маленьких мешканців. Це висококваліфіковані вихователі, що працюють з дітьми.

З метою урахування вікових особливостей дітей, в закладі створені 2 вікові групи.

У 2013-2014рр. навчальному році працюють:

- ясельна група (від 1,5 до 2,5 років) «Сонечко» (20 дітей)

- старша група (від 5 до 6 років) «Веселка» (25 дітей)

Додаткові освітні послуги :

- хореографічний гурток (займається 20 дітей);

- гурток іноземної мови (займається 21 дитина).

Головним завданням діяльності закладу є створення умов для повноцінного

-         фізичного

-         інтелектуального

-      соціально-емоційного розвитку особистості дитини дошкільного віку в умовах керованого освітньо-виховного процесу.