"У казки на гостинах"
До нашого садочку завітали справжні казкові герої. Діти з захопленням дивилися казкову театральну виставу.

Літні ігри та розваги
Літо! Це найкращий час для відпочинку та оздоровлення дітей. Ми потурбувались, щоб наповнити літнє дозвілля вашої малечі іграми, розвагами, спостереженнями, працею в природі, загартувальними процедурами та спортивними святами.
   Ваші діти отримали безліч позитивних емоцій, нових вражень та знань!

Прощання з дитсадком

Зібрались дружно ми на свято

Сьогодні в урочистий час,

Щоб вам удачі побажати,

Бо наш садочок проводжає вас.

Відкриття пам'ятника воїнам-односельчанам

8 травня, в День пам'яті та примирення, а також з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні, у нашому селі відбулося відкриття пам'ятника воїнам-односельчанам, які загинули, захищаючи свою землю від фашистів. Наші маленькі вихованці теж взяли участь у цьому заході, принісши квіти до обеліска.

Зі святом мами і весни

Весною до нас приходить чудове свято 8 Березня - свято весни, світла, ніжності і доброти. І в цей день наші маленькі вихованці вітали з чудовим святом весни своїх найдорожчих людей - мам, бабусь, сестричок, а також всіх жінок та дівчат. У святковому залі линули найтепліші слова, побажання та пісні не тільки українською мовою, але й англійською. Кожна мама отримала не тільки подарунок, виготовлений вмілими маленькими ручками, але й чудовий настрій.

День цивільного захисту в ДНЗ

Спеціальні навчально-організаційні заходи з цивільного захисту були проведені в нашому дитячому садочку.